Looking For Anything Specific?

Sztafeta Damska 4X400 : Głosuj na biegaczy! - 85. Plebiscyt Przeglądu Sportowego - Wszystkie dziewczyny, które pobiegły w sobotnim finale, wcześniej zdobyły złoto w sztafecie mieszanej 4x400 m.

Sztafeta Damska 4X400 : Głosuj na biegaczy! - 85. Plebiscyt Przeglądu Sportowego - Wszystkie dziewczyny, które pobiegły w sobotnim finale, wcześniej zdobyły złoto w sztafecie mieszanej 4x400 m.. Второе место заняла сборная нидерландов, тройку призёров замкнули бегуны из команды ботсваны. Małgorzata hołub, iga baumgart, aleksandra gaworska i justyna święty wynikiem 3:25:41 min zdobyły w londynie brązowy medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w sztafecie 4x400 m. Żeńska sztafeta 4x400 metrów w wielkim stylu wywalczyła awans do finału. Dariusz kowaluk, karol zalewski, jacek czy to przekreśla jego szanse na udział w finale? Polacy wygrali swój półfinał, uzyskując czas 2.58,55, mimo że duszyński zwolnił na ostatnich metrach.

Srebrny medal polskiej sztafety 4x400 m kobiet! Piętnaście nowych konkurencji w programie. Polska sztafeta 4x400 metrów kobiet zdobyła złoty medal halowych lekkoatletycznych mistrzostw europy w glasgow. Sztafeta 4x400 kobiet mistrzyniami europy. Tylko tydzień polska sztafeta 4x400 metrów legitymowała się halowym rekordem świata.

Tokio 2020: Piętnaście nowych konkurencji w programie ...
Tokio 2020: Piętnaście nowych konkurencji w programie ... from gfx.sport.radiozet.pl
W finale k4 na 500 metrów kajakarki zdobyły brązowy medal, a dawid tomala ze złotem na szyi usłyszał polski. Sztafeta damska 4x400 / tokio 2020: Второе место заняла сборная нидерландов, тройку призёров замкнули бегуны из команды ботсваны. Polska sztafeta 4x400 metrów kobiet zdobyła złoty medal halowych lekkoatletycznych mistrzostw europy w glasgow. Polska sztafeta kobiet 4x400 metrów zdobyła srebrny medal igrzysk olimpijskich. Złoto mistrzostw europy w 2018, srebrny medal mistrzostw świata w 2019 roku i złoto mistrzostw świata sztafet w 2021 roku. „aniołki matusińskiego uzyskały w tym roku 3:24.81, czyli o 0.32 s mniej niż wynosi rekord polski z 2005 roku. To, że stać je na medale największych imprez wiedzieliśmy już od dawna.

Сборная сша стала победителем на олимпиаде в токио в командной эстафете 4x400 м.

Sztafeta 4x400 m kobiet popędziła po srebro. Wracamy do polski o 5 rano. Polki same od samego początku powtarzały, że przyjechały do tokio po medal. Polska sztafeta kobiet 4x400 m w sobotę, 7 sierpnia, zdobyła srebrny medal igrzysk olimpijskich w tokio. Piętnaście nowych konkurencji w programie. Speedy performance from team poland to secure the 4x400m relay win at the 2018 berlin european championships. Dwie sprinterskie i męska 4x400 m. Złoto mistrzostw europy w 2018, srebrny medal mistrzostw świata w 2019 roku i złoto mistrzostw świata sztafet w 2021 roku. Štafeta 4 x 400 metara. Poznaj aniołki matusińskiego ze srebrnej sztafety kobiet zdjęcia. Polacy powalczą zatem o medal igrzysk olimpijskich tokio 2020. Małgorzata hołub, iga baumgart, aleksandra gaworska i justyna święty wynikiem 3:25:41 min zdobyły w londynie brązowy medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w sztafecie 4x400 m. Sztafeta kobiet 4x400 metrów w składzie:

W lekkoatletycznej sztafecie kobiet 4x400 m polski wywalczyły srebrny medal igrzysk olimpijskich w tokio. Małgorzata hołub, iga baumgart, aleksandra gaworska i justyna święty wynikiem 3:25:41 min zdobyły w londynie brązowy medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w sztafecie 4x400 m. Polki w finale pobiegły w składzie: Polska sztafeta 4x400 metrów w składzie: Srebrny medal polskiej sztafety 4x400 m kobiet!

Męska sztafeta 4x400 m halowymi mistrzami Europy w ...
Męska sztafeta 4x400 m halowymi mistrzami Europy w ... from gfx.sport.radiozet.pl
Bieg finałowy męskiej sztafety 4x400 metrów zaplanowany został na sobotę, 7 sierpnia. Sztafeta 4x400 tokio, justyna święty, anna kiełbasińska. Dariusz kowaluk, karol zalewski, jakub krzewina i kajetan duszyński wygrali półfinałowy bieg sztafetowy 4x400 m. W lekkoatletycznej sztafecie kobiet 4x400 m polski wywalczyły srebrny medal igrzysk olimpijskich w tokio. Polska sztafeta 4x400 metrów kobiet zdobyła złoty medal halowych lekkoatletycznych mistrzostw europy w glasgow. Polki wygrały półfinał, o medale zawalczą w sobotę. Żeńska sztafeta 4x400 metrów w wielkim stylu wywalczyła awans do finału. Sztafeta 4x400 m kobiet popędziła po srebro.

Sztafeta kobiet 4x400 metrów w składzie:

W finale k4 na 500 metrów kajakarki zdobyły brązowy medal, a dawid tomala ze złotem na szyi usłyszał polski. Zwyciężyły amerykanki z czasem 3:19:02 min, przed brytyjkami, które zanotowały czas 3:25:00 min. „aniołki matusińskiego uzyskały w tym roku 3:24.81, czyli o 0.32 s mniej niż wynosi rekord polski z 2005 roku. Sztafeta kobiet 4x400 metrów w składzie: Męska sztafeta 4x400 metrów podąża śladami kobiet. Polska sztafeta kobiet 4x400 metrów zdobyła srebrny medal igrzysk olimpijskich. Aniołki trenera aleksandra matusińskiego dokonały rzeczy wielkiej. Pagescommunity organizationsports clubrudzki klub sportowyvideossztafeta 4x400. W finale mistrzostw europy pobiegnie męska sztafeta 4x400, która jednak początkowo awansu nie była pewna. Pokaz mocy żeńskiej sztafety 4x400 m. Męska sztafeta 4x400 metrów podąża śladami kobiet. Panie za sztafety 4x400 metrów mają w tokio srebrny medal i rekord polski. Polacy powalczą zatem o medal igrzysk olimpijskich tokio 2020.

Polki wygrały półfinał, o medale zawalczą w sobotę. To oznacza, że dodajemy kolejne 10 000 pln do puli! Polki w finale pobiegły w składzie: Sztafeta 4x400 m kobiet popędziła po srebro. Второе место заняла сборная нидерландов, тройку призёров замкнули бегуны из команды ботсваны.

Sztafeta 4x400m wróć do artykułu. Polska sztafeta 4x400 metrów wywalczyła awans do olimpijskiego finału. Piętnaście nowych konkurencji w programie. Pagescommunity organizationsports clubrudzki klub sportowyvideossztafeta 4x400. Żeńska sztafeta 4x400 metrów w wielkim stylu wywalczyła awans do finału. Polska sztafeta 4x400 metrów kobiet zdobyła złoty medal halowych lekkoatletycznych mistrzostw europy w glasgow. W lekkoatletycznej sztafecie kobiet 4x400 m polski wywalczyły srebrny medal igrzysk olimpijskich w tokio. To oznacza, że dodajemy kolejne 10 000 pln do puli!

Wszystkie dziewczyny, które pobiegły w sobotnim finale, wcześniej zdobyły złoto w sztafecie mieszanej 4x400 m.

Piętnaście nowych konkurencji w programie. „aniołki matusińskiego uzyskały w tym roku 3:24.81, czyli o 0.32 s mniej niż wynosi rekord polski z 2005 roku. Polska sztafeta kobiet 4x400 metrów zdobyła srebrny medal igrzysk olimpijskich. Sztafeta 4x400 m kobiet popędziła po srebro. Bieg finałowy męskiej sztafety 4x400 metrów zaplanowany został na sobotę, 7 sierpnia. Małgorzata hołub, iga baumgart, aleksandra gaworska i justyna święty wynikiem 3:25:41 min zdobyły w londynie brązowy medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w sztafecie 4x400 m. Speedy performance from team poland to secure the 4x400m relay win at the 2018 berlin european championships. Dwie sprinterskie i męska 4x400 m. Polki w finale pobiegły w składzie: Polska sztafeta 4x400 metrów wywalczyła awans do olimpijskiego finału. Złoto mistrzostw europy w 2018, srebrny medal mistrzostw świata w 2019 roku i złoto mistrzostw świata sztafet w 2021 roku. Żeńska sztafeta 4x400 metrów w wielkim stylu wywalczyła awans do finału. Dariusz kowaluk, karol zalewski, jakub krzewina i kajetan duszyński wygrali półfinałowy bieg sztafetowy 4x400 m.

W finale mistrzostw europy pobiegnie męska sztafeta 4x400, która jednak początkowo awansu nie była pewna sztafeta 4x400. Polska sztafeta kobiet 4x400 metrów zdobyła srebrny medal igrzysk olimpijskich.